Про саджанці

 

Яблуня прищеплена на підщепі дичка (сіянець Антонівки), дерева будуть високорослі, бажана посадка 4х5, 5х5м. (4-5 дерев на одну соту). Саджанці однорічні 1,2-1,5м.
 
Яблуня прищеплена на підщепі М106. Низькорослий напів карлик, дерева до 3м, бажана посадка 3х3м. (9-10 дерев на одну соту). Саджанці однорічні 1,2-1,5м.
 
Груша прищеплена на підщепі дичка. Дерева будуть високорослі, але не дуже до 4,5м. Насіння для сівби підщепи спеціально вибирається з вікових дерев не великого розміру, бажана посадка
4 х5, 5х5м. (4-5 дерев на одну соту). Саджанці однорічні 1,2-1,5м.
 
Черешня прищеплена на підщепу Антипка, дерева будуть середньорослі, бажана посадка 4х5, (4-5 дерев на одну соту). Саджанці однорічні 1,2-1,5м.
 
Слива, алича, абрикос, персик прищеплені на сіянець аличі жовтої. Дерева будуть високорослі. Бажана посадка 4х5, 5х5м. (4-5 дерев на одну соту). Саджанці однорічні 1,3-1,5м. з розгалуженою кроною.
 
Вишня прищеплена на сіянець Антипки. Дерева будуть середньорослі, бажана посадка 4х5м. (5 дерев на одну соту). Саджанці однорічні 1,2-1,5м. 
 
Смородина власнокоренева, вирощена з черенків. Саджанці однорічні з трьома гілочками.
 
Фундук власнокореневий.
Однорічні або двохрічні відростки відокремлюються від маточного куща і обов'язково дорощуються. Бажана посадка 6х6м. Саджанці двохрічні 0,6-0,8м. з розгалуженою кроною і цвітовими бруньками.
 
Кизил (Дерен) прищеплений на сіянець дикого кизилу. Дерева будуть середньорослі до 4,5м. (за 50-100 років), бажана посадка 4х4, 5х5, 6х6м.  в залежності від родючості грунту. Саджанці однорічні 1-1,2м. з цвітовими бруньками. 
 
Два сорти кизила на одному корені для кращого запилення,так, як кизил культура самобезплідна за винятком, частково самоплідних сортів (Лукянівський, Євгенія, Янтарний).
Саджанці ростуть двома стовбурами, висотою більше 1м.
 
 
На всіх саджанцях є бірка з назвою сорту. 
 
Всі саджанці вирощені на екологічно чистій
 
натуральній основі без застосування різних штучних
 
підживок і стимуляторів росту.
 
Тільки використовується перегній, натуральні
 
компости, деревяний попіл, вапнування.   
Веб розробка InBiz